ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux

Cena od
842
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Sportovní opasek pro volné ruce při venčení psa. Tento veterinářem schválený opasek je vhodný pro cvičení fyzické aktivity se psem. Součástí balení je lahev na vodu o objemu 250ml.

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux?

Produkt Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Výcvikové vesty pro páníčky

Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux

842 Kč
Do obchodu
Výcvikové vesty pro páníčky

Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 842 Kč
Nejdražší 842 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Výcvikové vesty pro páníčky
Výrobce
Zolux
EAN
3336026668250
Cena od
842 Kč

Praktický opasek pro aktivní majitele psů

Tento inovativní opasek vám umožní pohodlně venčit vašeho psa, aniž byste museli mít svobodné ruce zatížené vodítkem nebo dalšími potřebami. Je navržen tak, aby byl maximálně funkční a pohodlný během jakékoliv fyzické aktivity, ať už jde o běhání, procházky nebo cvičení. Díky ergonomickému designu a možnosti nastavení si opasek snadno přizpůsobíte přesně podle svých potřeb. Společnost Zolux si dala záležet na kvalitních materiálech, které zaručují dlouhou životnost a komfort při nošení.

Praktická lahev na vodu pro váš pes

Součástí opasku je lahev o objemu 250 ml, která je ideální pro uhasení žízně vašeho čtyřnohého parťáka během venčení. Nezáleží na tom, zda jdete na krátkou procházku nebo delší výlet, s touto lahví budete mít vždy po ruce vodu pro vašeho psa. Lahev je navržena tak, aby se snadno vešla do speciálního prostoru na opasku a zároveň byla snadno přístupná, kdykoli ji potřebujete. Navíc je hygienická a snadno omyvatelná, což ocení každý majitel psa.

Styl a pohodlí v jednom

Tento sportovní opasek v atraktivní červené barvě kombinuje styl s praktičností, díky čemuž se hodí pro každou příležitost. Kromě funkce pro vedení psa se můžete spolehnout na to, že vypadáte skvěle, i když se věnujete aktivitám venku. Opasek můžete nosit nejen při venčení, ale i při dalších sportovních aktivitách, jako je běh, cyklistika nebo turistika. Je navržen tak, aby se s ním snadno manipulovalo a abyste si ho mohli na těle bezpečně zajistit, takže se nemusíte bát, že by vám během pohybu sklouzl.

Jak snadno se používá sportovní opasek s lahví?

Použití tohoto opasku je velmi jednoduché a intuitivní. Stačí si jej nasadit a nastavit podle potřeby. Lahev je pak při venčení snadno dostupná, takže ji můžete rychle naplnit nebo použít bez zbytečného zdržování.

Je tento opasek vhodný i pro delší výlety?

Určitě ano. Tento opasek je navržen pro aktivní životní styl a pohodlně se nosí i při delších výpravách. Lahev může poskytnout dostatečné množství vody pro kratší výlety, ale pro delší trasy doporučujeme mít po ruce navíc i další zásoby.

Specifikace sportovního opasku BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux

  • Materiál: odolný a pohodlný
  • Objem lahve: 250 ml
  • Ergonomický design pro komfortní nošení
  • Snadné nastavení velikosti opasku
  • Atraktivní červená barva

Parametry sportovního opasku BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux

  • Hmotnost: lehký a praktický
  • Vhodný pro všechny velikosti psů
  • Snadná údržba a čištění
  • Univerzální použití pro různé aktivity
  • Dostupnost různých barev

Výhody sportovního opasku BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux

  • Svoboda pohybu při venčení psa
  • Pohodlné a stylové nošení
  • Snadná dostupnost nápojů pro psa
  • Ergonomické přizpůsobení na tělo
  • Vysoká kvalita použitých materiálů

Recenze Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Sportovní opasek pro volné ruce při venčení psa. Tento veterinářem schválený opasek je vhodný pro cvičení fyzické aktivity se psem. Součástí balení je lahev na vodu o objemu 250ml.
Produkt Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux z kategorie Výcvikové vesty pro páníčky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Dobrá-miska.cz za cenu 842 Kč.
Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux má EAN kód 3336026668250
Veškeré další parametry výrobku Sportovní opasek BIVOUAK s lahví 250ml červená Zolux naleznete například na webu Dobrá-miska.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Nejlepší nabídkaPodestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

Podestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

465 Kč421 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaAquavit AD3E sol 250ml

Aquavit AD3E sol 250ml

283 Kč270 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Puffins Adult Maxi 15kg

Puffins Adult Maxi 15kg

1 417 Kč
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
Nejlepší nabídkaSupreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

319 Kč289 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaObleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

Obleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

886 Kč853 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

27 Kč
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč
Deka proti hmyzu Velký krk s maskou a krkem QHP (Deka pro koně se širokým krkem)

Deka proti hmyzu Velký krk s maskou a krkem QHP (Deka pro koně se širokým krkem)

2 320 Kč
Puffins Senior 1kg

Puffins Senior 1kg

115 Kč
Nobby CLASSIC PRENO ROYAL norský postroj M/L navy

Nobby CLASSIC PRENO ROYAL norský postroj M/L navy

449 Kč
Nejlepší nabídkaDINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

DINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

103 Kč83 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Zub.pasta Elmex Kids 50ml

Zub.pasta Elmex Kids 50ml

94 Kč
Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

25 Kč
Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

931 Kč
Nejlepší nabídkaVITAR Veterinae Konopný olej 200ml

VITAR Veterinae Konopný olej 200ml

250 Kč213 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Nejlepší nabídkaHračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

Hračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

325 Kč298 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Puffins Adult s kuřecím masem 15 kg

Puffins Adult s kuřecím masem 15 kg

1 399 Kč

Související kategorie – Výcvikové vesty pro páníčky

Prohlédněte si také: Akvaria, Granule, Kočky, Psi