ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Royal Canin Mini Exigent 3 kg

Cena od
596
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Krmivo Royal Canin Exigent Mini je vhodné pro mlsné psy, kteří váží do 10 kg. Obsahuje suroviny a vysoce kavlitní bílkoviny speciálně vybrané pro malé psy, MINI EXIGENT má aroma neodolatelné i pro ty nejvybíravější strávníky. Velikost,...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Royal Canin Mini Exigent 3 kg?

Produkt Royal Canin Mini Exigent 3 kg u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Psi

Royal Canin Mini Exigent 3 kg

596 Kč
Do obchodu
Psi

Royal Canin Mini Exigent 3 kg

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 596 Kč
Nejdražší 596 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Psi
Výrobce
EAN
632
Cena od
596 Kč

Vhodné krmivo pro malé vybíravce

Toto krmivo je ideální volbou pro majitele malých psů, kteří ocení kvalitu a chutnost. Je speciálně vyvinuté pro mlsné pejsky s hmotností do 10 kilogramů, a jeho receptura zajišťuje, že si ho váš pes zamiluje. Granule jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám malých plemen a jejich vybíravým strávníkům. Díky skvělým ingrediencím a příjemné textuře se vaše zvíře bude těšit pokaždé, když mu naservírujete jeho porci.

Vysoká kvalita bílkovin

Krmivo obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny a další vybrané suroviny, které podporují zdraví a vitalitu vašeho mazlíčka. Všechny složky jsou pečlivě vybrány s ohledem na výživu malých psů, takže si můžete být jisti, že poskytujete svému psovi to nejlepší. Díky různorodým živinám obsaženým v krmivu se váš pes bude cítit spokojeně a zdravě, což se pozitivně odrazí na jeho aktivitě a náladě.

Optimální textura granulí

Speciální tvar a konzistence granulí byly navrženy tak, aby vyhovovaly malým čelistem. Granule tvaru polštářku s křupavým obalem a měkkým středem poskytují nielen skvělou chuť, ale také příjemný zážitek z kousání. Touto chutnou a výživnou stravou tak potěšíte i ty nejnáročnější psy, kteří si na každé sousto velmi potrpí.

Jaké benefity má toto krmivo pro mého psa?

Krmivo poskytuje důležité živiny a je vyvážené, což podporuje zdravý růst a vitalitu vašich psů. Pomáhá také udržovat váhu na optimální úrovni a zajišťuje zdravou pleť a srst.

Jaký je správný způsob krmení mých malých psů?

Doporučuje se podávat krmivo v několika menších porcích během dne. Tímto způsobem můžete podpořit dobré trávení a zároveň zajistit, že si váš pes vždy pochutná na čerstvé stravě.

Specifikace Royal Canin Mini Exigent 3 kg

  • Vyvinuto pro malé psy do 10 kg
  • Obsahuje dehydratovaný drůbeží protein a živočišné tuky
  • Zahrnuje vybrané rostlinné bílkoviny a vlákniny
  • Granule tvaru polštářku pro snadné kousání
  • Přidané vitamíny a minerály pro zdraví

Parametry Royal Canin Mini Exigent 3 kg

  • Hmotnost balení: 3 kg
  • Typ krmiva: suché granule
  • Věk psa: dospělí psi
  • Pro plemena: malá plemena
  • Speciální potřeby: vybíravé strávníky

Výhody Royal Canin Mini Exigent 3 kg

  • Vynikající chuť a kvalita pro mlsné psy
  • Podporuje zdravé trávení a vitalitu
  • Skvělé pro udržení optimální hmotnosti
  • Vhodné pro každodenní krmení
  • Obsahuje důležité živiny pro zdravou srst a pleť

Recenze Royal Canin Mini Exigent 3 kg

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Krmivo Royal Canin Exigent Mini je vhodné pro mlsné psy, kteří váží do 10 kg. Obsahuje suroviny a vysoce kavlitní bílkoviny speciálně vybrané pro malé psy, MINI EXIGENT má aroma neodolatelné i pro ty nejvybíravější strávníky. Velikost, tvar a konzistence  Mini Exigent granule byla speciálně navržena pro malé čelisti. Granule tvaru polštářku s křupavým obalem a měkkým středem má lákavou texturu, kterou si váš pes zamiluje.   Složení: dehydratovaný drůbeží protein, živočišné tuky, rýže, izolát*rostlinných bílkovin, předvařená pšeničná mouka, kukuřičná mouka, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, rostlinná vláknina, řepné řízky, minerály, rybí tuk, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, extrak z měsíčku lékařského (zdroj luteinu). Nutriční složení: Vitamin A: 29500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Železo): 38 mg, E2 (Jod): 3.9 mg, E4 (Měď): 12 mg, E5 (Mangan): 50 mg, E6 (Zinek): 133 mg, E8 (Selen): 0.08 mg - Konzervanty - Antioxidanty. *L.I.P.: Protein vybraný pro svou vysokou stravitelnost.
Produkt Royal Canin Mini Exigent 3 kg z kategorie Psi si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Vaše-krmivo.cz za cenu 596 Kč.

Parametry Royal Canin Mini Exigent 3 kg

Varianta
3 kg
dostupnost čas
skladem
EAN
3182550894050
Base – Cena s DPH
632
Royal Canin Mini Exigent 3 kg má EAN kód 632
Veškeré další parametry výrobku Royal Canin Mini Exigent 3 kg naleznete například na webu Vaše-krmivo.cz

Nejlepší psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší psi

Kvalitní psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní psi

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Nejlepší nabídkaAquavit AD3E sol 250ml

Aquavit AD3E sol 250ml

283 Kč270 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

27 Kč
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Nejlepší nabídkaSupreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

319 Kč289 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
Nejlepší nabídkaObleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

Obleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

886 Kč853 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

931 Kč
Nejlepší nabídkaHračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

Hračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

325 Kč298 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Puffins Adult Maxi 15kg

Puffins Adult Maxi 15kg

1 417 Kč
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč
Zub.pasta Elmex Kids 50ml

Zub.pasta Elmex Kids 50ml

94 Kč
Magnum Vodítko řetěz s nylon. uchem 1,6x120cm

Magnum Vodítko řetěz s nylon. uchem 1,6x120cm

29 Kč
Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

25 Kč
Nejlepší nabídkaVITAR Veterinae Konopný olej 200ml

VITAR Veterinae Konopný olej 200ml

250 Kč213 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Nejlepší nabídkaDINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

DINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

103 Kč83 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaPodestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

Podestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

465 Kč421 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Trixie Domek Dřevěný Pro Morče - 28x16x18cm

Trixie Domek Dřevěný Pro Morče - 28x16x18cm

290 Kč
Magnum Obojek voděodolný 45cm/20mm petrolejový

Magnum Obojek voděodolný 45cm/20mm petrolejový

119 Kč
Puffins Adult s kuřecím masem 15 kg

Puffins Adult s kuřecím masem 15 kg

1 399 Kč

Související kategorie – Psi

Prohlédněte si také: Akvaria, Kočky, Psi