ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg

Cena od
1 650
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Kompletní krmivo pro psy - dospělí a stárnoucí psi plemene yorkšírský teriér - Od 10 měsíců.

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg?

Produkt Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Psi

Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg

1 650 Kč
Do obchodu
Psi

Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 1650 Kč
Nejdražší 1650 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Psi
Výrobce
Royal Canin
EAN
3182550716925
Cena od
1 650 Kč

Kompletní krmivo pro vašeho yorkšírského teriéra

Toto speciálně vyvinuté krmivo je určeno pro dospělé a stárnoucí psy plemene yorkšírský teriér. Obsahuje všechny důležité živiny, které váš pes potřebuje k udržení zdraví. Vysoký obsah kvalitního proteinu podporuje správnou svalovou hmotu a zdravou kůži. S tímto krmivem mu zajistíte šťastný a aktivní život plný energie a vitality.

Přizpůsobeno potřebám plemene

Yorkšírští teriéři mají specifické potřeby, které toto krmivo efektivně pokrývá. Zohledňuje požadavky na výživu a také prevenci běžných zdravotních problémů, s nimiž se toto plemeno potýká. Obsahuje antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají udržovat zdravý imunitní systém a lesklou srst. Tímto způsobem přispívá k celkové pohodě vašeho mazlíčka.

Význam správného krmení pro zdraví psa

Kvalitní krmivo hraje zásadní roli ve zdraví vašeho yorkšírského teriéra. Správné složení jídla může pomoci předcházet mnoha zdravotním potížím a podpořit dlouhověkost vašeho psa. Pokud chcete, aby byl váš mazlíček aktivní a silný, investice do kvalitního krmiva se jistě vyplatí. S tímto produktem budete mít jistotu, že svému psu poskytujete to nejlepší.

Jaký je doporučený denní příjem krmiva pro yorkšírského teriéra?

Doporučený denní příjem závisí na věku, váze a aktivním životním stylu vašeho psa. Obvykle se pohybuje kolem 45 až 70 gramů krmiva denně pro dospělé jedince.

Jak uchovat krmivo pro nejlepší čerstvost?

Pro nejlepší uchování doporučujeme skladovat krmivo v suchu a chladu. Uzavřené balení zajistí dlouhou čerstvost a ochranu před vlhkostí a škůdci.

Specifikace Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg

  • Kompletní krmivo pro dospělé yorkšírské teriéry
  • Obsahuje vysoký podíl kvalitního proteinu
  • Obsah antioxidantů a omega-3 mastných kyselin
  • Podporuje zdraví kůže a srsti
  • Vhodné pro psy od 10 měsíců věku

Parametry Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg

  • Hmotnost: 7,5 kg
  • Forma: granule
  • Složení: vysoce kvalitní suroviny
  • Účel: výživa a podpora zdraví plemene
  • Hmotnost balení: 7,5 kg

Výhody Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg

  • Zajištění vyvážené a kompletní stravy
  • Podpora zdravého imunitního systému
  • Prevence běžných zdravotních problémů
  • Příznivý vliv na zdraví kůže a srsti
  • Snadná trávení a vstřebávání živin

Recenze Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Kompletní krmivo pro psy - dospělí a stárnoucí psi plemene yorkšírský teriér - Od 10 měsíců.
Produkt Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg z kategorie Psi si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Dobrá-miska.cz za cenu 1 650 Kč.
Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg má EAN kód 3182550716925
Veškeré další parametry výrobku Royal Canin Breed Yorkshire 7,5kg naleznete například na webu Dobrá-miska.cz

Nejlepší psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší psi

Kvalitní psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní psi

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Puffins Adult Maxi 15kg

Puffins Adult Maxi 15kg

1 417 Kč
Nejlepší nabídkaAquavit AD3E sol 250ml

Aquavit AD3E sol 250ml

283 Kč270 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaPodestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

Podestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

465 Kč421 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
Nejlepší nabídkaSupreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

319 Kč289 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

27 Kč
Nejlepší nabídkaObleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

Obleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

886 Kč853 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaHračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

Hračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

325 Kč298 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

25 Kč
Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

931 Kč
Nejlepší nabídkaVITAR Veterinae Konopný olej 200ml

VITAR Veterinae Konopný olej 200ml

250 Kč213 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Zub.pasta Elmex Kids 50ml

Zub.pasta Elmex Kids 50ml

94 Kč
Nejlepší nabídkaDINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

DINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

103 Kč83 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Deka proti hmyzu Velký krk s maskou a krkem QHP (Deka pro koně se širokým krkem)

Deka proti hmyzu Velký krk s maskou a krkem QHP (Deka pro koně se širokým krkem)

2 320 Kč
Puffins Adult s kuřecím masem 15 kg

Puffins Adult s kuřecím masem 15 kg

1 399 Kč
Nobby CLASSIC PRENO ROYAL norský postroj M/L navy

Nobby CLASSIC PRENO ROYAL norský postroj M/L navy

449 Kč
Puffins Senior 1kg

Puffins Senior 1kg

115 Kč
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč

Související kategorie – Psi

Prohlédněte si také: Akvaria, Kočky, Psi