ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm)

Cena od
148
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Terarijní stromové krmítko dvojité, které lze přichytit na stěnu terária a to za pomoci přísavek. • Mističky lze vyjmout z držáku a snadno tak doplnit jejich obsah• Vyrobené z akrylátu, černé barvyRozměr: 15 x 8 x 6,2cm

Zobrazit celý popis →

Kde koupit ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm)?

Produkt ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm) u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
ReptiZoo

ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm)

148 Kč
Do obchodu
ReptiZoo

ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm)

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 148 Kč
Nejdražší 148 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
ReptiZoo
Výrobce
ReptiZoo
EAN
6970211804329
Cena od
148 Kč

Recenze ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm)

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Terarijní stromové krmítko dvojité, které lze přichytit na stěnu terária a to za pomoci přísavek. • Mističky lze vyjmout z držáku a snadno tak doplnit jejich obsah• Vyrobené z akrylátu, černé barvyRozměr: 15 x 8 x 6,2cm
Produkt ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm) z kategorie ReptiZoo si můžete zakoupit například v internetovém obchodě SvětChovatelů.cz za cenu 148 Kč.
ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm) má EAN kód 6970211804329
Veškeré další parametry výrobku ReptiZoo Terarijní stromové krmítko dvojité (15x8x6cm) naleznete například na webu SvětChovatelů.cz

Nejlepší reptizoo

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší reptizoo

Kvalitní reptizoo

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní reptizoo

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Fine Cat kapsička Grain-Free Sterilised kuřecí v omáčce 100g

Fine Cat kapsička Grain-Free Sterilised kuřecí v omáčce 100g

10 Kč
Nejlepší nabídkaSupreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

319 Kč289 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaUšní kapky Prevent pro kočky TOPVET 50ml

Ušní kapky Prevent pro kočky TOPVET 50ml

290 Kč194 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Nejlepší nabídkaObleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

Obleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

886 Kč853 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
Nejlepší nabídkaBrit Care Cat GF Kitten G.Digestion&S.Immunity 7kg

Brit Care Cat GF Kitten G.Digestion&S.Immunity 7kg

781 Kč711 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Brit Care Dog Functional Snack Dental Venison 150g

Brit Care Dog Functional Snack Dental Venison 150g

93 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

931 Kč
SALAČ SUŠENÉ MASO MLSKY - kachní s treskou 100g

SALAČ SUŠENÉ MASO MLSKY - kachní s treskou 100g

53 Kč
Fine Cat FINE CAT Family kapsičky pro kočky s RYBOU v omáčce 100g

Fine Cat FINE CAT Family kapsičky pro kočky s RYBOU v omáčce 100g

9 Kč
SALAČ, THAJSKO Bílá točená tyč 12 cmx 9-10mm (100/2000)

SALAČ, THAJSKO Bílá točená tyč 12 cmx 9-10mm (100/2000)

6 Kč
Popruh nylon na pamlskovník - kolem pasu min 75cm/max 115 cm

Popruh nylon na pamlskovník - kolem pasu min 75cm/max 115 cm

79 Kč
Zub.pasta Elmex Kids 50ml

Zub.pasta Elmex Kids 50ml

94 Kč
SALAČ, THAJSKO Přírodní kost 5cm (50/2000)

SALAČ, THAJSKO Přírodní kost 5cm (50/2000)

5 Kč
MARS, kom.spol. Sheba kapsa Drůbeží výběr pack 72x85g

MARS, kom.spol. Sheba kapsa Drůbeží výběr pack 72x85g

1 151 Kč
Let’s Bite Meat Snacks. Chicken Fillet 300g

Let’s Bite Meat Snacks. Chicken Fillet 300g

164 Kč
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč
Magnum Vinyl Donut 14cm

Magnum Vinyl Donut 14cm

39 Kč

Související kategorie – ReptiZoo

Prohlédněte si také: Akvaria, Granule, Kočky, Psi