ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Pláštěnka Comfort Shetty

Cena od
1 290
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Pláštěnka Comfort Shetty za cenu od 1 290 Kč.

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Pláštěnka Comfort Shetty?

Produkt Pláštěnka Comfort Shetty u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Pláštěnky bez podšití

Pláštěnka Comfort Shetty

1 290 Kč
Do obchodu
Pláštěnky bez podšití

Pláštěnka Comfort Shetty

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 1290 Kč
Nejdražší 1290 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Pláštěnky bez podšití
Výrobce
Waldhausen
EAN
80043064
Cena od
1 290 Kč

Praktická ochrana před nepříznivým počasím

Tato pláštěnka je skvělým společníkem pro každého, kdo se nechce vzdát aktivit ani za deštivého počasí. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují voděodolnost a zároveň prodyšnost. Díky tomu se v ní budete cítit pohodlně i při delším nošení. Je ideální pro procházky v přírodě, cyklovýlety nebo jakékoli outdoorové aktivity, které mohou být ovlivněny deštěm a větrem.

Důraz na pohodlí a styl

Návrh této pláštěnky klade důraz nejen na funkčnost, ale také na estetický dojem. Moderní design v atraktivních barvách je vhodný pro různé příležitosti. Ať už se chystáte na výlet, nebo potřebujete zastavit dešťové kapky na městské cestě, pláštěnka vás určitě nezklame. Velkou předností je také její lehkost, což usnadňuje její nošení a odkládání.

Jednoduchá údržba a skladnost

Další výhodou této pláštěnky je její snadná údržba. Materiál, ze kterého je vyrobena, si zachovává své vlastnosti i po několika praních. Navíc je velmi skladná, takže ji můžete snadno sbalit do batohu nebo kabelky, aniž by zabírala příliš místa. Díky kompaktnímu tvaru ji snadno přenesete a máte ji po ruce kdykoli je potřeba.

Jaká je voděodolnost této pláštěnky?

Pláštěnka nabízí vynikající voděodolnost, která vás spolehlivě ochrání před dešťovými přeháňkami. Je navržena tak, aby udržela i silnější déšť, což z ní činí ideální volbu pro každou nečinnost.

Je pláštěnka prodyšná?

Ano, materiál je navržen s ohledem na prodyšnost, což zajišťuje komfort během nošení. I při fyzické aktivitě se můžete spolehnout na to, že se v ní nebudete potit.

Specifikace Pláštěnka Comfort Shetty

  • Materiál: voděodolný a prodyšný
  • Vhodná pro outdoorové aktivity
  • Lehká a skladná konstrukce
  • Moderní design v několika barevných variantách

Parametry Pláštěnka Comfort Shetty

  • Dostupné velikosti: S, M, L, XL
  • Barvy: modrá, černá, zelená
  • Hmotnost: 300 g
  • Údržba: pračka na 30 °C

Výhody Pláštěnka Comfort Shetty

  • Vynikající ochrana proti dešti
  • Pohodlné nošení díky prodyšnému materiálu
  • Estetický design pro každou příležitost
  • Lehká a snadno přenosná

Recenze Pláštěnka Comfort Shetty

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Pláštěnka Comfort Shetty za cenu od 1 290 Kč.
Produkt Pláštěnka Comfort Shetty z kategorie Pláštěnky bez podšití si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Cleverhorse.cz za cenu 1 290 Kč.
Pláštěnka Comfort Shetty má EAN kód 80043064
Veškeré další parametry výrobku Pláštěnka Comfort Shetty naleznete například na webu Cleverhorse.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Nejlepší nabídkaAquavit AD3E sol 250ml

Aquavit AD3E sol 250ml

283 Kč270 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

27 Kč
Nejlepší nabídkaSupreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

319 Kč289 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaObleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

Obleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

886 Kč853 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

25 Kč
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč
Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

931 Kč
Puffins Adult Maxi 15kg

Puffins Adult Maxi 15kg

1 417 Kč
Nejlepší nabídkaPodestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

Podestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

465 Kč421 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaVITAR Veterinae Konopný olej 200ml

VITAR Veterinae Konopný olej 200ml

250 Kč213 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Nejlepší nabídkaHračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

Hračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

325 Kč298 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Zub.pasta Elmex Kids 50ml

Zub.pasta Elmex Kids 50ml

94 Kč
Magnum Duck Fish Sushi / 16.442 - 250g

Magnum Duck Fish Sushi / 16.442 - 250g

98 Kč
Magnum Duck slice soft 80g

Magnum Duck slice soft 80g

43 Kč
Nejlepší nabídkaMagnum Duck Chips Soft 80 g

Magnum Duck Chips Soft 80 g

44 Kč37 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Magnum Nerezová miska Kokr

Magnum Nerezová miska Kokr

79 Kč
Nobby CLASSIC PRENO ROYAL norský postroj M/L navy

Nobby CLASSIC PRENO ROYAL norský postroj M/L navy

449 Kč

Související kategorie – Pláštěnky bez podšití

Prohlédněte si také: Akvaria, Granule, Kočky, Psi