ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm

Cena od
182
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Odolná pískací, latexová hračka o velikosti 19cm v podobě auta Latexové hračky od Kiwi Walker jsou z odolných materiálů, které se zároveň jednoduše čistí. Při stisknutí vydávají zvuk a jsou dostupné ve čtyřech hravých barvách,...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm?

Produkt Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Vánoční hračky

Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm

182 Kč
Do obchodu
Vánoční hračky

Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 182 Kč
Nejdražší 182 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Vánoční hračky
Výrobce
EAN
8596075000202
Cena od
182 Kč

Recenze Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Odolná pískací, latexová hračka o velikosti 19cm v podobě auta Latexové hračky od Kiwi Walker jsou z odolných materiálů, které se zároveň jednoduše čistí. Při stisknutí vydávají zvuk a jsou dostupné ve čtyřech hravých barvách, třech velikostech a několika kolekcí. Jsou navržené tak, aby vašeho miláčka zabavily na dlouhou dobu, a zároveň tak zahnaly případné chutě zabývat se nábytkem, nebo snad vaším oblíbeným párem bot.  
Produkt Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm z kategorie Vánoční hračky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Vaše-krmivo.cz za cenu 182 Kč.

Parametry Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm

Varianta
19 cm
externí kód Henry Shein
133680
Henry Shein - HD
133680
EAN
8596075000202
Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm má EAN kód 8596075000202
Veškeré další parametry výrobku Hračka pes FORMULA latex,pískací,červená KW 19 cm naleznete například na webu Vaše-krmivo.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Nejlepší nabídkaAquavit AD3E sol 250ml

Aquavit AD3E sol 250ml

283 Kč270 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Puffins Adult Maxi 15kg

Puffins Adult Maxi 15kg

1 417 Kč
Nejlepší nabídkaHračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

Hračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

325 Kč298 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaPodestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

Podestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

465 Kč421 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

25 Kč
Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

27 Kč
Nejlepší nabídkaObleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

Obleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

886 Kč853 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
Nejlepší nabídkaVITAR Veterinae Konopný olej 200ml

VITAR Veterinae Konopný olej 200ml

250 Kč213 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Zub.pasta Elmex Kids 50ml

Zub.pasta Elmex Kids 50ml

94 Kč
Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

931 Kč
Nejlepší nabídkaDINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

DINGO drops hovězí bezlepkové, 250g

103 Kč83 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaNapáječka do klece Sippy 300ml FP

Napáječka do klece Sippy 300ml FP

229 Kč176 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč
Nejlepší nabídkaCarnilove Cat Active Dry Salmon&Turkey Adult AB 6kg

Carnilove Cat Active Dry Salmon&Turkey Adult AB 6kg

1 473 Kč1 260 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Nejlepší nabídkaVitar Veterinae DentON - 50g

Vitar Veterinae DentON - 50g

205 Kč180 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Deka proti hmyzu Velký krk s maskou a krkem QHP (Deka pro koně se širokým krkem)

Deka proti hmyzu Velký krk s maskou a krkem QHP (Deka pro koně se širokým krkem)

2 320 Kč
Puffins Senior 1kg

Puffins Senior 1kg

115 Kč

Související kategorie – Vánoční hračky

Prohlédněte si také: Akvaria, Granule, Kočky, Psi