ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Happy Dog Flocken Mixer 3 kg

Cena od
389
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Happy Dog Flocken Mixer jsou ideální “psí vločky“ ke smíchání s masem.   Složení celozrnné kukuřičné vločky, kukuřičná mouka (válcově sušená), celozrnné pšeničné vločky, celozrnné ovesné vločky, hrachové vločky...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Happy Dog Flocken Mixer 3 kg?

Produkt Happy Dog Flocken Mixer 3 kg u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Instantní

Happy Dog Flocken Mixer 3 kg

389 Kč
Do obchodu
Instantní

Happy Dog Flocken Mixer 3 kg

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 389 Kč
Nejdražší 389 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Instantní
Výrobce
EAN
Euroben Happy dog
Cena od
389 Kč

Recenze Happy Dog Flocken Mixer 3 kg

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Happy Dog Flocken Mixer jsou ideální “psí vločky“ ke smíchání s masem.   Složení celozrnné kukuřičné vločky, kukuřičná mouka (válcově sušená), celozrnné pšeničné vločky, celozrnné ovesné vločky, hrachové vločky (6 %), dikalcium fosfát, mrkev sušená (2 %), uhličitan vápenatý, proso drcené, rýžová mouka extrudovaná, chlorid sodný, plody černého bezu sušené, hroznová matolina, saturejka, majoránka, plody anýzu, bazalka, plody fenyklu, květ černého bezu, květ levandule, rozmarýn, šalvěj, tymián. (Bylinky celkem: 0,15 %) Stravitelná energie: 1.430 KJ/100 g; 3.420 Kcal/kg. Analytické složky hrubý protein 10,0 %; hrubý tuk 2,0 %; hrubá vláknina 3,0 %; hrubý popel 6,0 %; uhlohydráty 70,0 %; vápník 1,25 %; fosfor 0,55 %; sodík 0,25 %. Doplňkové látky Vitamíny /kg: vitamín A 10.250 m.j.; vitamín D3 1.000 m.j.; vitamín E 60 mg; vitamín B1 4 mg; vitamín B2 6 mg; vitamín B6 3 mg; vitamín B12 60 µg; biotin 350 µg; pantothenát vápenatý 10 mg; niacin 45 mg. Stopové prvky /kg: železo 105 mg; měď 10 mg; zinek 100 mg; mangan 5 mg; jód 2,0 mg; selen 0,2 mg. Antioxidanty: silné přírodní extrakty s vysokým obsahem vitaminu E. Dávkování krmiva Hmotnost psa Denní dávka vloček Denní dávka masa 2 kg 40 g 75 - 85 g 3,5 kg 65 g 120 - 140 g 5 kg 90 g 170 - 190 g 7,5 kg 120 g 230 - 250 g 10 kg 150 g 290 - 310 g 15 kg 200 g 380 - 420 g 20 kg 250 g 480 - 520 g 25 kg 290 g 550 - 610 g 30 kg 330 g 630 - 690 g 35 kg 375 g 720 - 780 g 40 kg 415 g 800 - 840 g 45 kg 450 g 840 - 900 g 50 kg 490 g 900 - 950 g 60 kg 560 g 950 - 1000 g 70 kg 630 g 1000 - 1100 g 80 kg 695 g 1100 - 1200 g   Doplňkové vločky Flocken Mixer smíchejte s masovou konzervou Happy Dog nebo s vařeným masem. Zalijte teplou pitnou vodou a nechte několik minut nabobtnat. Vždy zajistěte stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Při podávání pamlsků (odměn), je potřeba denní krmou dávku adekvátně snížit. Na základě individuálních odlišností látkové výměny můžete u psa se sklonem k nadváze zde uvedené denní dávky o 15 % snížit.
Produkt Happy Dog Flocken Mixer 3 kg z kategorie Instantní si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Vaše-krmivo.cz za cenu 389 Kč.

Parametry Happy Dog Flocken Mixer 3 kg

Varianta
3 kg
Base – Cena s DPH
413
výrobce
Happy dog
Dodavatel
Euroben Happy dog
Happy Dog Flocken Mixer 3 kg má EAN kód Euroben Happy dog
Veškeré další parametry výrobku Happy Dog Flocken Mixer 3 kg naleznete například na webu Vaše-krmivo.cz

Nejlepší instantní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší instantní

Kvalitní instantní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní instantní

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

465 Kč
SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

89 Kč
SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

89 Kč
Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

2 133 Kč
Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

1 399 Kč
Nejlepší nabídkaAsan Pet Silver, 42l

Asan Pet Silver, 42l

548 Kč476 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

499 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

131 Kč
Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

1 099 Kč
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

46 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

799 Kč
Nejlepší nabídkaBrit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

Brit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

154 Kč121 Kč
Dostupné u 5 obchodů
Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

415 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

97 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Dokonalá Láska Růženín Min 180 g

Dokonalá Láska Růženín Min 180 g

490 Kč
Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

2 118 Kč
Lunderland Olej z mořských řas Objem: 90 ml

Lunderland Olej z mořských řas Objem: 90 ml

233 Kč
Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

2 467 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

39 Kč
Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

79 Kč
Dostupné u 2 obchodů

Související kategorie – Instantní

Prohlédněte si také: Akvaria, Granule, Kočky, Psi