ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1"

Cena od
362
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Spojka ke kohoutku zajištuje utěsněné připojení zdroje vody ke dvěma hadicímDva samostatné ventily umožnují nezávisle regulovat průtok vody v každé hadiciZahrnuje tři velikosti závitu pro většinu běžných vodovodních kohoutku: Ø...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1"?

Produkt Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1" u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Příslušenství

Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1"

362 Kč
Do obchodu
Příslušenství

Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1"

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 362 Kč
Nejdražší 362 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Příslušenství
Výrobce
Fiskars
EAN
6411501510860
Cena od
362 Kč

Recenze Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1"

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Spojka ke kohoutku zajištuje utěsněné připojení zdroje vody ke dvěma hadicímDva samostatné ventily umožnují nezávisle regulovat průtok vody v každé hadiciZahrnuje tři velikosti závitu pro většinu běžných vodovodních kohoutku: Ø 21 mm (G 1/2 “), Ø 26,5 mm (G 3/4 “) a Ø 33,3 mm (G 1”)Snadno ovladatelná, ergonomické provedeníUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami
Produkt Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1" z kategorie Příslušenství si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Wolfio.cz za cenu 362 Kč.
Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1" má EAN kód 6411501510860
Veškeré další parametry výrobku Fiskars Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort, multi G1/2", G3/4", G1" naleznete například na webu Wolfio.cz

Nejlepší příslušenství

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší příslušenství

Kvalitní příslušenství

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní příslušenství

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Nejlepší nabídkaAquavit AD3E sol 250ml

Aquavit AD3E sol 250ml

283 Kč270 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaSupreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

319 Kč289 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaObleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

Obleček ochranný Body&Zadní Nohy 50cm S BUSTER

886 Kč853 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

Miglior Cane Unico kapsička pro psy krůtí 100g

27 Kč
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Zub.pasta Elmex Kids 50ml

Zub.pasta Elmex Kids 50ml

94 Kč
Nejlepší nabídkaVITAR Veterinae Konopný olej 200ml

VITAR Veterinae Konopný olej 200ml

250 Kč213 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Nejlepší nabídkaHračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

Hračka pes BUSTER Soft Mini Cube modrá 9cm

325 Kč298 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Eminent Dog Maxi Junior 15kg

Eminent Dog Maxi Junior 15kg

931 Kč
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč
Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

Nature's Protection Cat kaps. Sterilised Salmon and Herbs 100g

25 Kč
Nejlepší nabídkaPodestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

Podestýlka Magnum Silica gel cat litter Lavender 16l

465 Kč421 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Puffins Adult Maxi 15kg

Puffins Adult Maxi 15kg

1 417 Kč
Magnum Bone Wrap 250g / 16.437 - Kuřecí

Magnum Bone Wrap 250g / 16.437 - Kuřecí

99 Kč
BOHEMIA DIET Adult Horse 2 kg

BOHEMIA DIET Adult Horse 2 kg

525 Kč
Trixie Domek Dřevěný Pro Morče - 28x16x18cm

Trixie Domek Dřevěný Pro Morče - 28x16x18cm

290 Kč
Puffins Junior Maxi 15kg

Puffins Junior Maxi 15kg

1 437 Kč
Magnum Chicken Soft Slice / 16.570 - 80g

Magnum Chicken Soft Slice / 16.570 - 80g

48 Kč

Související kategorie – Příslušenství

Prohlédněte si také: Granule, Kočky, Psi