ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

Cena od
1 208
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

ACANA PRAIRIE POULTRY OBSAHUJE VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA, KRŮTY A CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, VŠE DODÁVANÉ KAŽDÝ DEN ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI Z MÍSTNÍCH PRÉRIJNÍCH FAREM. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení?

Produkt Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Psi

Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

1 208 Kč
Do obchodu
Psi

Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 1208 Kč
Nejdražší 1208 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Psi
Výrobce
EAN
ANO
Cena od
1 208 Kč

Kvalitní krmivo pro vašeho psa

V dnešní době je důležité vybrat správné krmivo, které vašemu psovi poskytne nejen chuťové potěšení, ale také nezbytné živiny pro zdravý život. Tento produkt je skvělou volbou pro majitele psů, kteří hledají vyváženou alternativu bez obilovin. Obsahuje volně chovaná kuřata a krůty, které jsou doplněny čerstvými vejci. Díky tomu přináší vysoký obsah živočišných bílkovin a dalších výživných látek, které vašeho psa podpoří v jeho každodenních aktivitách.

Přirozená strava inspirovaná divokou přírodou

Receptura tohoto krmiva byla navržena tak, aby co nejvíce odpovídala přirozené stravě masožravců. Všechny složky jsou pečlivě vybírány s důrazem na čerstvost a kvalitu. Bez přidaných obilovin a umělých konzervantů se zaměřuje na zdraví a pohodu vašeho psa. Kromě živočišných surovin produkt obsahuje také luštěniny, zeleninu a ovoce, které přispívají k celkové výživě a podpoře imunity.

Zdraví a vitalita vašich čtyřnohých přátel

Bezproblémové trávení a zdravá pokožka jsou pro vašeho psa klíčové. Tento produkt obsahuje omega-3 mastné kyseliny a další složky, které podporují zdravý vzhled srsti a celkovou vitalitu. Díky nízkému glykemickému indexu pomáhá udržovat stabilní energii, což je nezbytné pro aktivní psy. Navíc skvělá chuť zajišťuje, že váš pes bude krmivo s radostí přijímat.

Jaké výhody má toto krmivo oproti jiným značkám?

Toto krmivo přináší výhody v podobě vysoce kvalitních živočišných surovin a absence škodlivých látek. Je navrženo tak, aby naplnilo potřeby aktivního psa a také podporovalo jeho celkové zdraví.

Je toto krmivo vhodné i pro alergiky?

Ano, krmivo neobsahuje obiloviny ani rybí bílkovinu, což jej činí vhodným pro psy s potravinovými alergiemi. Můžete se spolehnout na přirozené složení, které vašemu psu neublíží.

Specifikace Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

  • Obsahuje čerstvé kuřecí a krůtí maso
  • Celá vejce z hnízdních chovů
  • Bezobilninová receptura
  • Nízký glykemický index
  • Živočišné bílkoviny s vysokou chutností

Parametry Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

  • Hluboký protein: 29 %
  • Hluboký tuk: 17 %
  • Vlhkost: 12 %
  • Obsah vápníku: 1,2 %
  • Obsah fosforu: 0,9 %

Výhody Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

  • Vysoký obsah čerstvých ingrediencí
  • Optimální složení pro zdravé trávení
  • Podpora zdravé srsti a imunity
  • Snadná stravitelnost a vysoká chutnost
  • Vyrobeno v Kanadě s důrazem na kvalitu

Recenze Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

ACANA PRAIRIE POULTRY OBSAHUJE VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA, KRŮTY A CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, VŠE DODÁVANÉ KAŽDÝ DEN ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI Z MÍSTNÍCH PRÉRIJNÍCH FAREM. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH ŽIVOCIŠNÝCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN PRO VRCHOLOVOU KONDICI VAŠEHO PSA. ???? Acana Prairie Poultry – kompletní krmivo z volně chovaného kuřete, krůty a vajec Hledáte kvalitní a cenově dostupné krmivo bez obilovin, které nabídne vašemu psovi skvělou chuť i výživu? Acana Prairie Poultry je přírodní receptura inspirovaná přirozenou stravou masožravců, postavená na čerstvém kuřecím a krůtím mase a celých vejcích z hnízdních chovů. Bez obilovin, bez lepku, bez umělých konzervantů – ideální volba pro každodenní výživu psů všech plemen. ✅ Hlavní benefity: Až 50 % živočišných surovin – kuře, krůta a vejce v kvalitě pro lidskou spotřebu Bez obilovin a lepku – skvělé pro citlivé zažívání Receptura WholePrey™ – maso, vnitřnosti a chrupavky v přirozeném poměru Nízký glykemický index – červená čočka, zelený hrách a cizrna pro stabilní energii Vysoká chutnost – psi milují přirozenou chuť masa Bylinky, zelenina a ovoce – podpora imunity, trávení a vitality Vyrobeno v Kanadě – v oceňovaných kuchyních Champion Petfoods ???? Pro koho je vhodná? Pro dospělé psy všech plemen Pro psy s běžnou až mírně vyšší aktivitou Pro chovatele, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu Pro psy s alergií na rybí nebo hovězí bílkovinu ???? Co v Acana Prairie Poultry najdete? Čerstvé kuřecí maso (8 %) Čerstvé krůtí maso (8 %) Čerstvé kuřecí droby (játra, srdce, ledviny) Dehydrované kuře, krůta a sleď pro vysoký obsah bílkovin Celá vejce (4 %) a kuřecí tuk (4 %) Luštěniny, zelenina a ovoce – bohaté na vlákninu a antioxidanty Tato kombinace zajišťuje kompletní a vyváženou stravu, která pokrývá všechny potřeby dospělého psa. ???? Analytické složky: Hrubý protein: 29 % Hrubý tuk: 17 % Hrubá vláknina: 5 % Hrubý popel: 7 % Vlhkost: 12 % Vápník: 1,2 % Fosfor: 0,9 % Omega-6: 2,6 % Omega-3: 0,5 % DHA / EPA: 0,15 % / 0,1 % Glukosamin: 1200 mg/kg Chondroitin: 900 mg/kg ???? Krmný návod: Podávejte suché nebo mírně navlhčené. Denní dávku přizpůsobte váze, věku a aktivitě psa. Vždy zajistěte přístup k čerstvé pitné vodě. ???? Příroda ve formě granulí Acana Prairie Poultry poskytuje každodenní výživu v souladu s přirozenými potřebami psa – živočišné proteiny, zdravé tuky a funkční složky, které podporují vitalitu, silné svaly, krásnou srst a zdravé trávení.
Produkt Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení z kategorie Psi si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Vaše-krmivo.cz za cenu 1 208 Kč.

Parametry Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení

Varianta
9,7kg nový obal+upravené složení
dostupnost čas
skladem
Henry Shein - HD
83280
doprava zdarma
ANO
Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení má EAN kód ANO
Veškeré další parametry výrobku Acana Prairie Poultry 9,7kg nový obal+upravené složení naleznete například na webu Vaše-krmivo.cz

Nejlepší psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší psi

Kvalitní psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní psi

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Nejlepší nabídkaHrablo ANAH vyčesávací dvouřadé pro psy Zolux

Hrablo ANAH vyčesávací dvouřadé pro psy Zolux

237 Kč210 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

Nobby SOFT GRIP vodítko 200cm / 20mm tyrkysová

269 Kč
Nejlepší nabídkaAlavis Šampon extra šetrný 250ml

Alavis Šampon extra šetrný 250ml

239 Kč196 Kč
Dostupné u 4 obchodů
Nejlepší nabídkaBrit Care Cat GF Kitten G.Digestion&S.Immunity 7kg

Brit Care Cat GF Kitten G.Digestion&S.Immunity 7kg

781 Kč711 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Nejlepší nabídkaSupreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg

319 Kč289 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Popruh nylon na pamlskovník - kolem pasu min 75cm/max 115 cm

Popruh nylon na pamlskovník - kolem pasu min 75cm/max 115 cm

79 Kč
Nejlepší nabídkaObojek Hurtta Casual ECO černý 20-30cm

Obojek Hurtta Casual ECO černý 20-30cm

574 Kč497 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

Magnum Jeans vodítko 20mm x 120cm

58 Kč
MARS, kom.spol. Sheba kapsa Drůbeží výběr pack 72x85g

MARS, kom.spol. Sheba kapsa Drůbeží výběr pack 72x85g

1 151 Kč
Fine Cat FINE CAT Family kapsičky pro kočky s RYBOU v omáčce 100g

Fine Cat FINE CAT Family kapsičky pro kočky s RYBOU v omáčce 100g

9 Kč
Fine Cat kapsička Grain-Free Sterilised kuřecí v omáčce 100g

Fine Cat kapsička Grain-Free Sterilised kuřecí v omáčce 100g

10 Kč
Nejlepší nabídkaKleště na drápky Vel.L BUSTER

Kleště na drápky Vel.L BUSTER

241 Kč232 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit Vitamins Postbiotics 150 g

Brit Vitamins Postbiotics 150 g

340 Kč
Magnum Vodítko 15mm x 150cm

Magnum Vodítko 15mm x 150cm

59 Kč
SALAČ, THAJSKO Přírodní kost 5cm (50/2000)

SALAČ, THAJSKO Přírodní kost 5cm (50/2000)

5 Kč
Nejlepší nabídkaBrit Care Cat GF Kitten G.Digestion&S.Immunity 2kg

Brit Care Cat GF Kitten G.Digestion&S.Immunity 2kg

390 Kč311 Kč
Dostupné u 3 obchodů
SALAČ, THAJSKO Bílá točená tyč 12 cmx 9-10mm (100/2000)

SALAČ, THAJSKO Bílá točená tyč 12 cmx 9-10mm (100/2000)

6 Kč
Nejlepší nabídkaKartáč ANAH jemný rozčesávací L pro psy Zolux

Kartáč ANAH jemný rozčesávací L pro psy Zolux

235 Kč213 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Rufruf Vitamíny Kosti & Klouby 100 tablet

Rufruf Vitamíny Kosti & Klouby 100 tablet

499 Kč

Související kategorie – Psi

Prohlédněte si také: Akvaria, Kočky, Psi