TOW Southwest Canyon Can Dog 390 g

TOW Southwest Canyon Can Dog 390 g

Katalogové číslo: 5431de856f23 Kategorie: ,

Popis

Americký divočák se odjakživa bál o své štětiny, když se proháněl skalnatým jihozápadním kaňonem. Mlsný vlk mu totiž nikdy nic nedaroval a v úzkém kaňonu lovil nekompromisně. Právě divočák, jakožto velmi unikátní zdroj divokých bílkovin a aminokyselin, je k zakousnutí v konzervě Taste of the Wild Southwest Canyon. Pro mlsné jazyky je přihozen ještě flák hovězího a sousto jehněte, vše šťavnaté díky hovězímu a zeleninového vývaru. Před obilovinami tu dostala přednost tolik vychvalovaná cizrna plná přírodních proteinů, vitaminů a minerálů. Omega-3 mastné kyseliny poskytne lněný olej ze semínek z Kanady.
SloženíHovězí( 24%), Kuře(18%),hovězí vývar, zeleninový vývar, Bramborový škrob, minerální látky, hrách, brambory, slunečnicový olej, rajčata, lněný olej, inulin, batáty, borůvky, maliny, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, zinek, železo, mangan.
Analytické složkyHrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 3,5 %, hrubá vláknina 0,5 %, vlhkost 80 %.

Výrobce

Taste of the Wild

TOW Southwest Canyon Can Dog 390 g

envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram