ORIJEN Cat & Kitten

Myší pro náhled

ORIJEN Cat & Kitten

Výrobce: Orijen

Průměrné hodnocení:

Plánovaná doba realizace objednávky

Dnes (Středa - 16 ledna)*
Pondělí (21 ledna)** * Odběr zásilky na místě odběrů je možný v hodinách 7:00-17:00, po obdržení informaci o tom, že zásilka je přípravená. ** Doba dodání je orientační, podle průměrné doby doručení kurýrních společnosti
 • 340g
 • Cena: 208.00Kč
  (612,00Kč/kg)

 • Cena: 895.00Kč

 • Cena: 1809,00Kč 1638.00Kč

  Kočky jsou od přírody masožravci, kteří potřebují krmivo s vysokým obsahem proteinů, čerstvého masa a malým množstvím sacharidů.

  ORIJEN CAT & Kitten má nejvíce čerstvých kuřat (krmených obilím), severských síhů (ulovených ve volné přírodě) a celých čerstvých vajec, tak obsahuje spoustu masa potravinářské kvality (minimálně 75 %), které je bohatým zdrojem proteinů a vaše kočka je potřebuje – a neobsahuje žádné obiloviny nebo sacharidy, které jsou pro vaší kočku nevhodné.

  Kočky mají přirozenou schopnost vybírat a jíst traviny a plevele, které posilují jejich životní sílu. Kvůli tomu ORIJEN CAT obsahuje místní kanadské rostliny pískavici řecké seno, měsíček, kořen proskurníku lékařského a ostropestřec mariánský – všechny tyto rostliny kopírují přirozenou potravu koček a pomáhají vyživovat, posilovat a harmonizovat trávicí ústrojí a játra.

  ORIJEN CAT má minimální množství sacharidů, protože neobsahuje obiloviny, ale různé druhy v páře vařeného ovoce a zeleniny (asi 25 %), které jsou bohaté na antioxidanty, rostlinné výživné látky a enzymy, které příznivě působí na odolnost a dobrou kondici.

  Díky kuřecímu, lososímu, slunečnicovému a lněnému oleji, které obsahují hodně nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, přirozeně posiluje odolnost a vyživuje kůži a srst vaší kočky.

  Krátký trávicí systém koček je uzpůsoben k trávení proteinů a tuků z masa a nikoli sacharidů a obilovin, které jsou typické pro běžná krmiva.

  ORIJEN CAT má hodně proteinů, málo sacharidů, kopíruje přirozenou stravu koček  a tak přirozeným způsobem přispívá k vrcholné kondici koček a koťat všech plemen.

  Vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 z čerstvého rybího, slunečnicového a lněného oleje posilují odolnost a vyživují kůži a srst.

  Směs vybraných bylin dělá rozdíl mezi krmivem, které má dobré nutriční vlastnosti a krmivem, které přisívá i k celkové psychické pohodě koček. Pomáhají vyživovat, posilovat a harmonizovat trávicí ústrojí a játra a upravovat hladinu inzulínu.

  ORIJEN CAT má biologicky vhodný poměr surovin: 75 % masa, 25 % ovoce a zeleniny a 0 % obilovin

  Složení:

  Čerstvé kuřecí maso, kuřecí moučka (nízký obsah popela), krůtí moučka, červenohnědé brambory vařené v páře, severští síhové ulovení ve volné přírodě, kuřecí tuk, celá čerstvá vejce, moučka z lososa, olej z lososa a ančoviček, tapiok, kuřecí výtažek, slunečnicový olej, lněný olej, Atlantské řasy, v páře vařená mrkev, špenát, hrách a rajčata, na slunci sušená vojtěška, jablečná vláknina, semeno jitrocele (psyllium), extrakt z rozmarýnu, kořen čekanky, lopuchu a proskurníku  (FOS), extrakt z kvasnic (MOS), glukosami HCl, brusinky, černý rybíz, L-karnitin, semeno fenyklu, květ heřmánku, ostropestřec mariánský, ptačinec, saturejka zahradní, chondroitin sulfát.

  Organické minerály

  Chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi.

  Probiotické mikroorganismy

  Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium (B. bifidus), Saccharomyces (S. boulardii).

  Prémiové vitamíny
  Směs tokoferolů (zdroj vitamínu E), cholinchlorid, vitamín A, vitamín D3, niacinamid, vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin), vitamín B12, kyselina listová, biotin, pyridoxin (zdroj vitamínu B6).

   

     
           
             
             
             
             
         

   

  Zhodnotit produkt:
  Špatné
  Dobré

  Žádné hodnocení výrobků

  Poradna pro majitele psů a koček | Často kladené otázky | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Dodání a platba | Kontaktujte nás | O nás | Podmínky akce | Mapa stránek | Psi | Kočky | změna měny na PLN | 100% spokojenost nebo vrácení peněz!
  Chat

  Vyberte chat